BMW E46 Fanatics Forum banner

61 - 80 of 119 Posts

·
Registered
123 Posts
seip gal bet tu neisivaizduoji kiek girtu vazineja, gal ir gerai kad ivare tokia tvarka.
matai cia del nezimiu nusiziangimu visi susitart gali , o jei jau girtas ar be teisiu tada jau rukai kaip turi but :)

o su bmw v12 gal sita vasara ir pabaigsim. nu imesiu foto kai bus
haha tai joa, jau tokia baudele turetu tikrai atbaidyt prisigerius nuo vazinejimo...bet tai krc tokia bauda jei susimoket, turi pora menesiu nevalges sedet :)

·
Registered
78 Posts
Romasas, E36 su V12 tai cia jau daugiau dregsteris negu autmobilis:) Be to, kiek zinau US teises Lietuvoje galiojai kazkur apie 3 menesius, bet aisku kai mentai sustabdo tai pradeda pasakoti kad pas mus tokios negalioja. Buvo mane seniau pakirte (Kaune prie Gelezinkelio stoties nusileidau ir opa), tai sake ir teises negalioja, ir virsijau greiti 30km (parode radara labai ir buvo labai geros nuotaikos:)) virsaus it t.t. Klausinejo ar as ne vienas is gudriu kur teises prarades ir su USA teisemis vazineju:) Galu gale siaip taip susitariau 150LT i rankas ir viskas.

·
Registered
123 Posts
Romasas, E36 su V12 tai cia jau daugiau dregsteris negu autmobilis:) Be to, kiek zinau US teises Lietuvoje galiojai kazkur apie 3 menesius, bet aisku kai mentai sustabdo tai pradeda pasakoti kad pas mus tokios negalioja. Buvo mane seniau pakirte (Kaune prie Gelezinkelio stoties nusileidau ir opa), tai sake ir teises negalioja, ir virsijau greiti 30km (parode radara labai ir buvo labai geros nuotaikos:)) virsaus it t.t. Klausinejo ar as ne vienas is gudriu kur teises prarades ir su USA teisemis vazineju:) Galu gale siaip taip susitariau 150LT i rankas ir viskas.
as pries pora metu kai buvau i lietuva grizes, mane sustabde prie Kacergines Nemuno ziedo, ten prie baro jei zinai, tai as atkisau teises savo, tai jie zvengt pradejo, sako tipo "kas cia?" galvojo kad girtas nes tik pora dienu buvau kaip parskrides, tai pust turejau :) ...bet taip ir nerado paskui prie ko prisikabint ir paleido, nieko negave

·
Registered
194 Posts
Discussion Starter #64
ka saika, kaip sekas? kai pas jus oras USA. pas mus tai nax lyja ir lyja. masinos svarios negali turet !!!

·
Registered
1,040 Posts
nusiplauk ir laikyk garaze :D bus svari :D

·
Registered
1,040 Posts
ai darbai biski uzpuole ;) sniego gerai kale, man i ratus prisnige buvo net :D bet po to aptirpo ir liuks, siandien saule sviete, geris :)

·
Registered
194 Posts
Discussion Starter #73
:D joa cia mes labai rimtai kalbam ir diskutuojam apie bmw'us. daug vertingos informacijos shitame thread'e
tai ne nax.... va jau si savaitgali galima detis vasarinius ratus, ta proga reiks ivaryt fotosesija :) naujam sezojiui pazymet :)

·
Registered
194 Posts
Discussion Starter #79
tai tipo jei mentai sustabdytu ir tu butum su vasarinem kokiom padangom ziemos metu, tai draudimas negaliotu?? baudos gautum ir pan. jo??
jei milicija sustabdytu ziemos metu su vasarinem padangom gautum baudos, o jei padarytum avarija tad negaliotu draudimas, vat koks sudas. ir tada makaluotum saibas pats :banghead:

61 - 80 of 119 Posts