BMW E46 Fanatics Forum banner

1 - 20 of 119 Posts

·
Registered
1,040 Posts
jis vairuot nemoka ;)

·
Registered
194 Posts
Discussion Starter #15
reik bishki pagalbos..gal zinot koki tepala reik pilt i "tilta"? pas mane jau nemazai pravaziaves bmw'as ir atrodo kad ten nubeges tas tepalas.. butu neblogai pasikeist. va cia mano thread'as http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=547427
ta prasme i reduktoriu? tu nori keist tepala?
seip palysk pasiziurek pas bmw bent e46 labai daznai buna nekeiciamas. ta prasme nereik jo keist.ant lenteles reduktoriaus buna parasyta, o jei jau reik dapylt, tai pasirink bmw parduodama tepala, nes ten buna problemu poto.

·
Registered
129 Posts
ta prasme i reduktoriu? tu nori keist tepala?
seip palysk pasiziurek pas bmw bent e46 labai daznai buna nekeiciamas. ta prasme nereik jo keist.ant lenteles reduktoriaus buna parasyta, o jei jau reik dapylt, tai pasirink bmw parduodama tepala, nes ten buna problemu poto.
tai as ir bandziau nusipirkt to grynai bmw'o tepalo, bet kad jo shiaip taip paprastai nepardavineja, mazais kiekiais, tik backom nesveikom. del to man pasiule tipo pasikeist pas mechanikus ju. nznau krc ka cia sugalvot. gal online kurnors galima jo uzsisakyt :hmm:

·
Registered
194 Posts
Discussion Starter #17
tai as ir bandziau nusipirkt to grynai bmw'o tepalo, bet kad jo shiaip taip paprastai nepardavineja, mazais kiekiais, tik backom nesveikom. del to man pasiule tipo pasikeist pas mechanikus ju. nznau krc ka cia sugalvot. gal online kurnors galima jo uzsisakyt :hmm:
jooo sudas nu tada pas pabandysiu pas savo meistrus paklaust koki tau ji pirkt. siandien sekmadienis, ryt pirmadienis pas mus nedarbo deina, nu tai antradieni parasysiu. koki ten saika siulo.

·
Registered
129 Posts
jooo sudas nu tada pas pabandysiu pas savo meistrus paklaust koki tau ji pirkt. siandien sekmadienis, ryt pirmadienis pas mus nedarbo deina, nu tai antradieni parasysiu. koki ten saika siulo.
man bmw'o dilerio mechanikai sake koks tas grynai bmw'o tepalas ten i e46 eina, bet as dabar nelabai atsimenu. jie shiand nedirba, as pabandysiu rytoj jiem paskambint.. bet shiaip cia forume tai man visi siulo pilt Redline 75W90 Gear Oil. tai va

·
Registered
82 Posts
Ziema....

Kaip vazinejate? Zieminiemis padangomis ar ne, nes as tai vos velkuosi kai gerai pasninga. Pas mane tipo visu sezonu 245/45/17 Avon 550 M/S.

Attachments

·
Registered
129 Posts
Kaip vazinejate? Zieminiemis padangomis ar ne, nes as tai vos velkuosi kai gerai pasninga. Pas mane tipo visu sezonu 245/45/17 Avon 550 M/S.
nea baik tu, kokios dar ziemines padangos :) as irgi su sezoninem lakstau, KUMHO 245/45/17 bet ir tos plikos.. bet cia shatuose gyvendamas tai tikrai zieminiu padangu nepirksiu, tik va pastarosios pora savaiciu biski levos buvo (prisnigo iki keliu) :) ..bet taigi tu cia netoli manes gyveni, Arlington Heights?

1 - 20 of 119 Posts