BMW E46 Fanatics Forum banner

21 - 40 of 973 Posts

·
Registered
145 Posts
ja ja, znam o cemu pricas. Nisam ni ja bio posljednih par puta, ali idem ponekad. Nego, samo pitam dali ides pa da ti vidim E46 :)

Sta ces, kad su nasi u eriji, znas da ce biti tuce...:rofl:

Vrlo, vrlo retko... Imam dosta drustva koji vole da izlaze tu... Ali meni licno ne odgovara muzika, uglavnom... Da ne pominjem odredjene domace "dj-eve"... Plus tuce i ostala drama... :rolleyes: Ali to je uglavnom stvar ukusa... Nista nemam protiv ljudi koji tamo izlaze. :)

·
Registered
707 Posts
ja ja, znam o cemu pricas. Nisam ni ja bio posljednih par puta, ali idem ponekad. Nego, samo pitam dali ides pa da ti vidim E46 :)

Sta ces, kad su nasi u eriji, znas da ce biti tuce...:rofl:
hehe... tacno...

Nego, na zalost... nemas mnogo sta da vidis na mojoj E46-ici... as plain as they get: 2000 323i, all stock, 15-inch wheels, manual seats, no CD player or changer, no Nav system, no fog lights, no sunroof/moonroof, no ski pass... :( Jedino sto ima Auto Climate Control (koji mi se nesto i ne svidja)... I sto sam mu sproveo Auxiliary kabl iz bunkera napred u kabinu, pa mogu da prikacim bilo kakav mp3 player. Sta ces... nije se imalo para za nesto bolje... Sreca pa su mi bar prozori na dugme, hehehe (mada onda brinem o onom glupavom "window regulator"-u... ali to je druga prica)...

ALI ono sto je NAJVAZNIJE... imam manual transmission, i ide ko zmaj!!! I cak bez ikakvih dodataka (strut bars, shocks, blablabla)... i dalje ima bolji balans i "handling" od 95% drugih automobila u istoj klasi... :pimpin: I sam osecaj voznje i kontrole je razlog sto sam hteo BMW-a, i to sam i dobio cak i u najosnovnijoj verziji E46-ice... :woot:

Attachments

·
Registered
145 Posts
haha, evo i ja sam bas narucio onaj Dice module, ali ide iza cd player tome gdje usually dolazi cd changer.

Pa naravno se BMW kupuje za "Freude am Fahren" i ne za CD player i navigation.

·
Registered
707 Posts
Ja sam uvek gledao na Mercedesa kao vrlo LUKSUZAN auto... Na Ferarija kao vrlo SPORTSKI auto... A na BMW-a kao savrsen balans izmedju luksuza i sporta!! :) Kad budem imao 60 godina, razmislicu o Mercedesu... Do tada... :burnout:

·
Registered
145 Posts
Ne kazem ja, imaju kvalitetne automobile na nivou BMW-a, i u nekim slucajevima su stvarno lepi, ako imas 50+ godina ;) Ali kad sednes u BMW vise nikad ne izlazis...
Eh, ja sam izaso iz BMW-a (540i/6 speed) i uzeo sam leksuza zato sto se previse puta pokvario, al sam skonto da sam premlad da vozim GS400, pa sam oped uzeo BMW-a. Jednom se zivi, sta su $500 za male repairs kad vozim BMW-a :D

·
Registered
707 Posts
Stvarno nas ima puno:)
svaka cast :bow:
Nije lose, nije lose! Vise nego sto sam ocekivao, definitivno... :bow:

Ne razumem zasto se vama kvare BMW-i. Pola familije mi vozi BMW i mnogo drugove....i znam samo za jednog da mu se pokvario usput. A na ovom forumu citam neke najgluplje stvari koje se kvare...
pa ne verujem da su bmw-i za US ista losiji... Proizvode se u Nemackoj kao i ostali... A "glupavih" problema, kao na primer "window regulator" :banghead: ima svuda... Vidjao sam na ovom forumu ljude iz amerike i ljude iz evrope kako se zale na to... A opet, ima ih koji nikad nisu nista menjali... Problem je sto u jednoj ovakvoj sredini, ljudi koji imaju problema su ti koji najcesce ostavljaju poruke, a pretpostavljam da je vecina korisnika ovog foruma is USA (mozda :hmm: )... pa se onda stekne utisak ovakav ili onakav...

Mada me ne bi cudilo da su evropski BMW-i bar mal'ko kvalitetniji od americkih. :)

·
Registered
635 Posts
21 - 40 of 973 Posts